Sanatorium Somatyczne

Sanatorium Somatyczne to przestrzeń, gdzie regeneracja i dobrostan stają się naszym priorytetem. Na naszych warsztatach będziemy poruszać się, słuchać ciała i doświadczać wewnętrznych odczuć. Skupimy się na różnych systemach naszego ciała: zmysłach, układzie szkieletowym, wzorcach ruchowych, układzie mięśniowym i wielu innych. Spojrzymy na ciało zarówno z perspektywy makro, jak i mikro. Będziemy się przyglądać cząstkom elementarnym, aby później móc spojrzeć na siebie z nowej, szerszej perspektywy.

Za nazwą Sanatorium Somatyczne kryje się Yuliya i Tomek. Od 10 lat wspólnie odkrywamy różne dziedziny życia, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Specjalizujemy się w improwizacji jako narzędziu twórczym, które wspiera obecność, uważność i spontaniczność. Eksplorujemy różne formy ruchu, takie jak improwizacja kontaktowa i partnering. Ukończyliśmy dwuletnie certyfikowane szkolenie Somatic Movement Educator wg metody Body-Mind Centering®.

Więcej o metodzie : https://dzichkouskaya.com/bmc/

Organizujemy warsztaty, które opierają się na tej metodzie oraz naszych wcześniejszych doświadczeniach z różnych praktyk. Chcielibyśmy się podzielić tym wszystkim z Tobą i zaprosić Cię z do udziału w naszych wydarzeniach.

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach, napisz do nas : sanatoriumsomatyczne@gmail.com

Warsztaty: https://dzichkouskaya.com/warsztaty-sanatoriumsomatyczne/

category

date